Přihlaste se k odběru novinek

A buďte stále v obraze

Kdo jsem?

Jmenuji se Pavel Barbořík,

Vystudoval jsem ve Zlíně na Kožařské průmyslovce. Po škole jsem prošel několika technickými funkcemi ve firmě zaměřené na výrobu obuvi - Svit Zlín. V roce 2004 jsem se ve svém volném čase začal věnovat navrhování a šití výrobků z kůže. Postupně se z mého koníčku stala práce na plný úvazek a mým dalším osudem se stala výroba kožených kabelek a kožené galantérie. Vše vyrábím ve vlastní dílně a prodávám pod obchodní značkou „barbo“. Má dílna je malá, ale zcela dostatečně vybavena všemi potřebnými stroji díky kterým jsem schopen vyrobit téměř jakýkoliv model dámské kabelky nebo dopňku a to ve velmi vysoké kvalitě.

Každá kabelka vyrobena v mé dílně se vyznačuje dokonalým dílenským zpracováním a vyváženým designem. Pro výrobu používám pouze přírodní usně (kůže).

Co dělám?

Kategorií
Modelů
600+
Objednávek

Co o nás říkají naši zákazníci

Otvírací doba

Vážení zákazníci,
Ve své dílně jsem připraven splnit téměř každé Vaše přání týkající se mé tvorby, a to kdykoli, rád bych Vás ale tímto požádal abyste mě o Vášem příjezdu předem informovali a to na telefonu 777 616 973 nebo zprávou zaslanou z kontaktního formuláře.
Váš barbo

Kudy ke mně

Vážení zákazníci,
má dílny se nachází v centru Zlína v bývalém Baťově továrním areálu. Spolehlivě Vás ke mně přivede navigace na google mapách, vz. mapa vpravo. Na termín návštěvy je však nutno se mnou domluvit předem.
Váš barbo

Co Vám mohu nabídnout

Vážení zákazníci,
při Vaší osobní návštěvě v mé dílně Vám mohu nabídnout některý z mých výrobků který mám aktuálně skladem nebo si můžeme po vzájemné dohodě objednat některý z mých výrobků s úpravami dle Vašeho vlastního přání. Také Vám mohu ušít cokoliv dle Vašich představ, pokud to bude v mých silách a technologických možnostech.
Váš barbo

Novinky
Product added to wishlist
Product added to compare.