Sofie - super shoperka

Dámská kabelka z přírodní kůže, která je svou velikostí zařaditelná do kategorie "shoperka". Avšak vzhledem k tomu, že v ní lze nosit i notebook do velikosti 15" ji lze zařadit i do kategorie managerských kabelek. 

Read more
News
barbo
201 views

Chloe zakázka do Teplic

Moderní kabelka s úzkou klopnou která je vyrobena z měkké hovězí usně. Kabelku je možno nosit jak v ruce tak i díky dlouhému a délkově nastavitelnému popruhu i přes rameno nebo křížem přes hrudník. 

Read more
News
barbo
157 views

Dahlia

Moderní klopnová kabelka která je vyrobena z měkké hovězí usně. Klopna kabelky je doplněna o praktické držátko. Kabelku je proto možno nosit jak v ruce tak i díky dlouhému a délkově nastavitelnému popruhu i přes rameno nebo křížem přes hrudník.

Read more
News
barbo
151 views

Kyra

Dámská magerská kabelka z přírodní kůže, která je svou velikostí vhodná i pro nošení notebooku do velikosti 15". Kabelka je obdelníkového tvaru uzaviratelná zipem a doplněna malou designovou klopnou s moderním kovovým zámkem. Kabelka je kompletně vypodšívkovaná.

Read more
News
barbo
137 views

Chloe

Moderní kabelka s úzkou klopnou která je vyrobena z měkké hovězí usně. Kabelku je možno nosit jak v ruce tak i díky dlouhému a délkově nastavitelnému popruhu i přes rameno nebo křížem přes hrudník.  Kabelka je uzavíratelná pomocí moderního klasického zámku a praktickým zipem v horní části těla

Read more
News
barbo
141 views

Zakázka do Dubňan

Zakázka pro zákaznici z Dubňan.

Read more
News
256 views

Crossbody na mobil a peněženku

Luxusní a elegantní Cross body taška vyrobena z přírodní kůže. 

Read more
News
barbo
328 views

Batůžek Zoya I

Módní dámský batůžek z přírodní kůže.Oproti modelu Zoya jsem změnil design a upevnění ramenních poruhů a to ze zad na kraje zadního dílce. Přední díl je doplněn o malou praktickou kapsu a na zapínání kapsy a klopny jsem místo plechového zámku použil kvalitní lité zámky s niklovou povrchovou úpravou. Záda batůžku jsou pro komfortní nošení vyztužerné tvrdou polypropylenovou deskou která je ze strany dotyku se zády potažena 4mm polyuretanovou pěnou.

Read more
News
Barbo
1220 views

novinka v nabídce - malá kabelka "Angelika"

Elegantní malá dámská kabelka,   Jedná se o elegantní dámskou kabelku vhodnou pro každodenní ale i společenské příležitosti.

Read more
News
barbo
837 views

Elegantní vysačka s monogramem

Vážení zákazníci a přátelé výrobků značky barbo, rád bych Vám tímto oznámil, že si nyní můžete ke své objednané kabelce objednat i elegantní vysačku s Vaším monogramem.

Read more
News
barbo
388 views
Product added to wishlist
Product added to compare.