novinka v nabídce - malá kabelka "Angelika"

Elegantní malá dámská kabelka,   Jedná se o elegantní dámskou kabelku vhodnou pro každodenní ale i společenské příležitosti.

Číst více
News
barbo
489 views

Elegantní vysačka s monogramem

Vážení zákazníci a přátelé výrobků značky barbo, rád bych Vám tímto oznámil, že si nyní můžete ke své objednané kabelce objednat i elegantní vysačku s Vaším monogramem.

Číst více
News
barbo
62 views

psaníčko "Gwendoline"

Elegantní dámské psaníčko   Jedná se o elegantní dámské psaníčko vhodné pro každodení ale i společenské příležitosti. Je prostorná, plochá a stylová. Je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže.

Číst více
News
barbo
67 views

Dámská peněženka

Peněženka je vyrobena ze stejného materiálu z jakého jsou ušity i mé ostatní výrobky a proto je idealní jako doplněk některé z mých kabelek, batohů nebo brašen.

Číst více
News
barbo
49 views

Zakázka "Pštros"

Vážení zákazníci a přátelé výrobků značky BARBO, dnes bych Vám rád představil dva produkty, které jsem ušil na zakázku. Zákaznice si přinesla zbytky pštrosí kůže.

Číst více
News
barbo
48 views

První objednávky gravírovaných produktů

Vážení zákazníci a přátelé výrobků značky barbo, rád bych Vám tady představil několik prvních objednávek na výrobky zdobené gravírováním.

Číst více
News
barbo
33 views

Něco málo o gravírování

Vážení zákazníci, rád bych Vás zde v krátkosti seznámil s novou technologií kterou používám a která mi umožňuje výrobky více personalizovat. Jedná se o technologii úpravy povrchu kůže “Gravírováním”.

Číst více
News
barbo
60 views
Product added to wishlist
Product added to compare.