Zakázka do Dubňan

Zakázka pro zákaznici z Dubňan.

Read more
News
4 views

Crossbody na mobil a peněženku

Luxusní a elegantní Cross body taška vyrobena z přírodní kůže. 

Read more
News
barbo
162 views

Batůžek Zoya I

Módní dámský batůžek z přírodní kůže.Oproti modelu Zoya jsem změnil design a upevnění ramenních poruhů a to ze zad na kraje zadního dílce. Přední díl je doplněn o malou praktickou kapsu a na zapínání kapsy a klopny jsem místo plechového zámku použil kvalitní lité zámky s niklovou povrchovou úpravou. Záda batůžku jsou pro komfortní nošení vyztužerné tvrdou polypropylenovou deskou která je ze strany dotyku se zády potažena 4mm polyuretanovou pěnou.

Read more
News
Barbo
1058 views

novinka v nabídce - malá kabelka "Angelika"

Elegantní malá dámská kabelka,   Jedná se o elegantní dámskou kabelku vhodnou pro každodenní ale i společenské příležitosti.

Read more
News
barbo
703 views

Elegantní vysačka s monogramem

Vážení zákazníci a přátelé výrobků značky barbo, rád bych Vám tímto oznámil, že si nyní můžete ke své objednané kabelce objednat i elegantní vysačku s Vaším monogramem.

Read more
News
barbo
200 views

psaníčko "Gwendoline"

Elegantní dámské psaníčko   Jedná se o elegantní dámské psaníčko vhodné pro každodení ale i společenské příležitosti. Je prostorná, plochá a stylová. Je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže.

Read more
News
barbo
175 views

Dámská peněženka

Peněženka je vyrobena ze stejného materiálu z jakého jsou ušity i mé ostatní výrobky a proto je idealní jako doplněk některé z mých kabelek, batohů nebo brašen.

Read more
News
barbo
144 views

Zakázka "Pštros"

Vážení zákazníci a přátelé výrobků značky BARBO, dnes bych Vám rád představil dva produkty, které jsem ušil na zakázku. Zákaznice si přinesla zbytky pštrosí kůže.

Read more
News
barbo
128 views

První objednávky gravírovaných produktů

Vážení zákazníci a přátelé výrobků značky barbo, rád bych Vám tady představil několik prvních objednávek na výrobky zdobené gravírováním.

Read more
News
barbo
122 views

Něco málo o gravírování

Vážení zákazníci, rád bych Vás zde v krátkosti seznámil s novou technologií kterou používám a která mi umožňuje výrobky více personalizovat. Jedná se o technologii úpravy povrchu kůže “Gravírováním”.

Read more
News
barbo
257 views
Product added to wishlist
Product added to compare.