Sofie - super shoperka

Dámská kabelka z přírodní kůže, která je svou velikostí zařaditelná do kategorie "shoperka". Avšak vzhledem k tomu, že v ní lze nosit i notebook do velikosti 15" ji lze zařadit i do kategorie managerských kabelek. 

Read more
barbo
330 views

Chloe zakázka do Teplic

Moderní kabelka s úzkou klopnou která je vyrobena z měkké hovězí usně. Kabelku je možno nosit jak v ruce tak i díky dlouhému a délkově nastavitelnému popruhu i přes rameno nebo křížem přes hrudník. 

Read more
barbo
286 views

Dahlia

Moderní klopnová kabelka která je vyrobena z měkké hovězí usně. Klopna kabelky je doplněna o praktické držátko. Kabelku je proto možno nosit jak v ruce tak i díky dlouhému a délkově nastavitelnému popruhu i přes rameno nebo křížem přes hrudník.

Read more
barbo
249 views

Kyra

Dámská magerská kabelka z přírodní kůže, která je svou velikostí vhodná i pro nošení notebooku do velikosti 15". Kabelka je obdelníkového tvaru uzaviratelná zipem a doplněna malou designovou klopnou s moderním kovovým zámkem. Kabelka je kompletně vypodšívkovaná.

Read more
barbo
234 views

Chloe

Moderní kabelka s úzkou klopnou která je vyrobena z měkké hovězí usně. Kabelku je možno nosit jak v ruce tak i díky dlouhému a délkově nastavitelnému popruhu i přes rameno nebo křížem přes hrudník.  Kabelka je uzavíratelná pomocí moderního klasického zámku a praktickým zipem v horní části těla

Read more
barbo
241 views

Zakázka do Dubňan

Zakázka pro zákaznici z Dubňan.

Read more
350 views

Crossbody na mobil a peněženku

Luxusní a elegantní Cross body taška vyrobena z přírodní kůže. 

Read more
barbo
422 views

Batůžek Zoya I

Módní dámský batůžek z přírodní kůže.Oproti modelu Zoya jsem změnil design a upevnění ramenních poruhů a to ze zad na kraje zadního dílce. Přední díl je doplněn o malou praktickou kapsu a na zapínání kapsy a klopny jsem místo plechového zámku použil kvalitní lité zámky s niklovou povrchovou úpravou. Záda batůžku jsou pro komfortní nošení vyztužerné tvrdou polypropylenovou deskou která je ze strany dotyku se zády potažena 4mm polyuretanovou pěnou.

Read more
Barbo
1316 views

novinka v nabídce - malá kabelka "Angelika"

Elegantní malá dámská kabelka,   Jedná se o elegantní dámskou kabelku vhodnou pro každodenní ale i společenské příležitosti.

Read more
barbo
932 views

Elegantní vysačka s monogramem

Vážení zákazníci a přátelé výrobků značky barbo, rád bych Vám tímto oznámil, že si nyní můžete ke své objednané kabelce objednat i elegantní vysačku s Vaším monogramem.

Read more
barbo
489 views
Product added to wishlist
Product added to compare.