Módní dámský batůžek z přírodní kůže.

Při navrhování tohoto batůžku jsem se primárně zaměřil na eleganci. Design batůžku jsem se snažil navrhnout maximálně jednoduše a prakticky v čistých liniích. Oproti modelu Zoya jsem změnil design a upevnění ramenních poruhů a to ze zad na kraje zadního dílce. Přední díl je doplněn o malou praktickou kapsu a na zapínání kapsy a klopny jsem místo plechového zámku použil kvalitní lité zámky s niklovou povrchovou úpravou. Záda batůžku jsou pro komfortní nošení vyztužerné tvrdou polypropylenovou deskou která je ze strany dotyku se zády potažena 4mm polyuretanovou pěnou.

Batůžek je vhodný i pro dokumenty velikosti A4.

Uvnitř je batůžek vybaven dvěma plnohodnotnými kapsami. Jedna se uzavírá na zip a je vhodná pro umístění peněženky. Druhá je asymetricky dělená a je vhodná pro mobilní telefon, klíče atd.. K této kapse je pomocí karabiny připnut pásek s kroužkem na klíče.

Batůžek je vyroben z měkké kvalitní přírodní hovězí usně. Podšívka je ušita z příjemného polyesterového materiálu s polyuretanovým zátěrem. Veškeré použité kování je ve stříbrné barvě.

Věřím, že s batůžkem modelu Zoya, v davu nezapadnete.

Product added to wishlist
Product added to compare.