Vážení zákazníci,

rád bych Vás zde v krátkosti seznámil s novou technologií kterou používám a která mi umožňuje výrobky více personalizovat. Jedná se o technologii úpravy povrchu kůže “Gravírováním”. 

Co je to gravírování? 

Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí, a tedy lze říci, že vytváří nápis, logo či ornament odebíráním materiálu z povrchu kůže.

Díky této této technologii mohu dnes pro Vás na peněženku, klíčenku nebo jiný z mých výrobků vypálit logo, ornament, vámi vytvořenou grafiku, jméno nebo iniciály.

Zde přikládám pár obrázků již realizovaných zakázek a vzorků.

Pokud by jste o tuto službu měli zájem a rádi by jste mi poslali Vaši vlastní obrázek, tak zde je popis nejvhodnějších formátů obrázků. Samozřejmě mi můžete poslat obrázek v jakémkoliv formátu a já ho na vhodný formát převedu a upravím, tak aby byl vhodný pro gravírování.

Jak postupovat, pokud máte zájem o výrobek s gravírováním.

Nejvhodnější pro gravírování jsou menší výrobky, dnes uvedené v eshopu v kategorii doplňky. Jedná se o peněženky, klíčenky, kosmetické kapsy, dolarky nebo krabičky na peněženku (lze ji využít i na klíčenky a dolarky). Postupně budu sortiment těchto výrobků rozšiřovat.  

Jaké jsou nejvhodnější formáty pro gravírování?

Nejvhodnějšími formáty obrázků pro gravírování jsou vektorové kresby. Obecně jsou to obrázky vytvářené v programech jako je Adobe Illustrator, Corel Draw nebo zdarma dostupný program Inkscape. Pokud by jste měli obrázek v bitmapovém formátu, to je ve formátu ve kterém jsou například fotky ve Vašem mobilu lze ho pomocí výše uvedených programů lehce převést do vektorového formátu. Bitmapový obrázek poznáte také podle přípony názvu obrázku. Ta je většinou .jpg, .png, nebo .tiff. Vektorové obrázky mají příponu .svg, .eps atd.

Zde přikládám pár obrázků již realizovaných zakázek a vzorků.