Vážení zákazníci,

rád bych Vám na této stránce prezentoval jednu z mých činností a to použití výrobků z kolekce nebo výrobu zcela nových modelů dle mých návrhů nebo dle návrhu zadavatele pro reklamní a dárkové účely.

Tyto výrobky dekoruji pomocí gravírovaní. Gravírování je technologie vypalování obrázku, loga, písma nebo dekorace pomocí laseru. Pro gravírování používám led-diodový laser.

Pro gravírováníje nejvhodnější používat materiál ve světlejších tónech. Není ale problém vygravírované logo do černého nebo modrého materiálu dobarvit pomocí ekologické vodové barvy.

Cena každé zakázky je vždy určována individuálně. Ve věci ceny mě prosím kontaktujte na emailu:

eshop@barbo.cz nebo telefonem: 777 616 973

Ukázka gravírovací stanice

Stanice se skládá z notebooku a vlastního zařízení pro gravírování. Zařízení má pracovní plochu velikosti 255x420 mm. Vlastní gravírovací modul používá pro gravírování a řezání led-diodový laser o výkonu 30W. Laser dokáže vypálit do kůže, kartónu nebo do dřeva jakýkoliv obrázek a to jak v bitmapové podobě .jpg, .tiff, nebo .png obrázkového formátu. V tomto případě všek vypálení obrázku trvá neskutečně dlouho. Vhodnější je vypalovat z vektorových podkladů. Na obsluhu zařízení používám profesionální CAD program  LightBurn.  

Ukázka práce gravírovacího zařízení

Product added to wishlist
Product added to compare.