Pánská brašna ANDRÉ

Elegantní kožená brašna, která je skvělým a praktickým doplňkem každého moderního muže do práce i pro volný čas. Vyrobena je z 100% pravé hovězí kůže, tahle brašna Vám přinese kvalitu a eleganci ke každému outfitu.

Brašna má přirozeně dlouhá ucha a snadno nastavitelný ramenní popruh, který je také odnímatelný. Má praktickou a velkou přední kapsu uzaviratelnou na zip. Brašna je vhodná pro přenášení notebooku do velikosti 13 palců a dokumentů do velikosti A4 včetně.

Uvnitř je brašna dále vybavena dvěma kapsami umístěnými na protilehlých stranách a praktickou klíčenkou. Jedna z kapes je asymetricky rozdělena a je vhodná pro Váš mobilní telefon. Druhá kapsa je zipem uzaviratelná a je vhodná pro umístění Vaší peněženky.Velikost: 36x25x8 cm

Nastavitelný ramenní popruh: 150cm

Použitý vrchový materiál: hovězí useň

Použitý podšívkový materiál: polyester

Pánská brašna ADONIS

Praktická brašna z přírodní kůže s dlouhým a délkově nastavitelným ramenním popruhem díky němuž je možno brašnu nosit křížem přes hrudník. Podšívka kabelky je ušita z příjemného polyesterového materiálu. Brašna je uvnitř vybavena dvěma kapsami po stranách a praktickou klíčenkou. Jedna z kapes je uzavíratelná na zip, druhá je asymetricky rozdělena na dvě části. Jedna část je vhodná pro umístění mobilního telefonu a druhá na drobnosti.

Velikost:
délka: 23cm
výška: 28cm
šířka:    8cm
délka ramenního popruhu: 150cm (šíře 4cm)

Dámská kabelka DAHLIA

Moderní klopnová kabelka která je vyrobena z měkké hovězí usně. Klopna kabelky je doplněna o praktické držátko. Kabelku je proto možno nosit jak v ruce tak i díky dlouhému a délkově nastavitelnému popruhu i přes rameno nebo křížem přes hrudník.  Kabelka je uzavíratelná pomocí moderního klasického zámku a praktickým zipem v horní části těla. Kabelka je uvnitř vybavena dvěma kapsami všitými do přední a zadní části kabelky. Jedna z kapes je doplněna o praktickou odepínací klíčenku. Jedna kapsa je asymetricky rozdělena a je vhodná pro Váš mobilní telefon. Druhá je zipem uzavíratelná a je vhodná pro Vaši peněženku. Držátko kabelky jsou vyplněny speciální vycpávkou která umožňuje pohodlné a komfortní nošení. Z důvodu ochrany spodní části kabelky je dno zpevněno tvrdou plastovou fólií a doplněno pěti ocelovými krytkami (nožkami).   Stěny a klopna kabelky jsou zpevněny speciální lehkou a pevnou polypropylenovou pěnovou fólií.

Podšívka kabelky je ušita z příjemného polyesterového materiálu.

Veškeré kovové součásti jsou ve stříbrné barvě.

Velikost: délka:30cm, výška:26cm, šířka:12cm, délka ramenního popruhu: 130cm

Dámská brašna na NOTEBOOK

Módní dámská kabelka určena pro nošení přes rameno a vhodná pro dokumenty do velikosti A4 a notebooky do velikosti 14 palců.

Tělo kabelky je vyrobeno z měkké hovězí usně. Podšívka je z příjemného polyesteru. Uvnitř je kabelka vybavena dvěma kapsami umístěnými na protilehlých stranách. Jedna z kapes je asymetricky rozdělena. Jedna z částí je vhodná pro Váš mobilní telefon a do druhé lze umístit například řasenku, rtěnku a mnoho dalšího z výbavy která je zcela potřebná pro každou ženu. K této kapse je pomocí karabiny připnut pásek s kroužkem na klíče. Druhá kapsa se uzavírá zipem a je vhodná pro umístění Vaší peněženky. Další praktická kapsa je na zadní části a uzavírá se zipem. Tato kapsa je dostatečně velká i pro mobilní telefon nebo na klíče, které máte rychle po ruce a nemusíte tedy kvůli otevření auta rozepínat celou kabelku. Další, velice praktická kapsa je na čele kabelky a je vhodná i na dokumenty do velikosti A4. Tato kapsa je zajištěna magnetem. Vnitřní prostor kabelky je uprostřed rozdělen příčkou z pevného materiálu. Kabelka je určena pro nošení přes rameno. Délka ramenních popruhů je 70 cm. Kabelka se zavírá zipem. Z důvodu ochrany spodní části kabelky je dno vyztuženo plastovou fólií a doplněno pěti krytkami (nožkami). Stěny kabelky jsou zpevněny speciálním porézním polypropylénovým materiálem.

Podšívka kabelky je ušita z příjemného polyesterového materiálu.

Veškeré kovové součásti jsou ve stříbrné barvě.

Unisex peněženka model PLUTUS I

Peněženka je vyrobena ze stejného materiálu z jakého jsou ušity i mé ostatní výrobky a proto je idealní jako doplněk některé z mých kabelek, batohů nebo brašen. Peněženka je příjemná na dotek a design vychází z posledních trendů. Je jednoduchá a funkční. 

Product added to wishlist
Product added to compare.