Jmenuji se Pavel Barbořík,

Vystudoval jsem ve Zlíně na Kožařské průmyslovce. Po škole jsem prošel několika technickými funkcemi ve firmě zaměřené na výrobu obuvi - Svit Zlín. V roce 2004 jsem se ve svém volném čase začal věnovat navrhování a šití výrobků z kůže. Postupně se z mého koníčku stala práce na plný úvazek a mým dalším osudem se stala výroba kožených kabelek a kožené galantérie. Vše vyrábím ve vlastní dílně a prodávám pod obchodní značkou „barbo“. Má dílna je malá, ale zcela dostatečně vybavena všemi potřebnými stroji díky kterým jsem schopen vyrobit téměř jakýkoliv model dámské kabelky nebo dopňku a to ve velmi vysoké kvalitě.

Každá kabelka vyrobena v mé dílně se vyznačuje dokonalým dílenským zpracováním a vyváženým designem. Pro výrobu používám pouze přírodní usně (kůže).

Věřím, že s kabelkami vyrobenými u mě v dílně budete spokojeni a že Vám budou dlouho a dobře sloužit.

Váš

barbo

V nedávné době jsem zakoupil laserový gravírovací stroj.

Gravírovačka pracuje na principu led-diodového laseru. Díky tomuto zařízení jsem nyní schopen na výrobek vypálit jakýkoliv obrázek, text nebo logo. Například logo firmy na peněženku kterou následně firma použije jako dárkový předmět. Více o gravírování na sránce: "O gravírování".

Stroje které používám pro výrobu

Plochý jednojehlový

toto je ten stroj který používám naprosto nejčastěji. Používám ho na šití jak kožených dílů,tak podšívek. Stroj má nastavitelnou délku stehu a ponorné podávání materiálu. Lze na něm šít pouze jednoduché ploché spoje.

Sloupový jednojehlový

tento stroj používám na prostorově náročné šití. To znamená na spojování dílců jejichž spojením vzniká prostorově uzavřený tvar.

Sloupový dvoujehlový

tento stroj používám na rozešívání švů. Stroj pomocí speciálního vodiče vede linii šití přesně středem již sešitých dílců sešitých hřbetovým švem. Dvě jehly, každá z jedné strany hřbetu švu přišívá na rubovou stranu švu pevnou lemůvku a tím daný šev rozhladí a  esteticky upraví.

Sloupový dvoujehlový bagán

tento stroj používám na hrubé šití. Je schopen prošít i velice silné a tlusté materiály. Jelikož je schopen šít těmi nejsilnějšími nitěmi, tak hopoužívám i na ozdobné šití.

Zaklepávací stroj

po okosení hrany dílce (ztenčení hrany dílce) se tato část ve ztenčené části natře lepidlem a ohne. Tím se hrana dílce esteticky začistí. Tento stroj pomocí kladívka a vodiče lepenou část dokonale přilepí.

Kosící stroj

tento stroj slouží k ztenčení hrany dílců. Po této operaci se hrany dílce zaklepávají, čímž se hrany dílců esteticky začistí.

Lemovací stroj

pomocí tohoto stroje lemuji hravi dílců nebo i celých výrobků. Bez lemůvky lze použít na šití tvarově komplikovaných výrobků a obšívání peněženek.

Product added to wishlist
Product added to compare.